Finał Wojewódzki w badmintona

We wtorek 06.12.2022 w Zarzeczu odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w badmintonie dziewcząt i chłopców. W turnieju startowało po 8 najlepszych drużyn żeńskich i męskich z województwa. Mecze rozgrywane były w 2 grupach systemem każdy z każdym , oba nasze zespoły wyszły z grupy i walczyły w strefie medalowej. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zajęli w finale 4 miejsce 😄👏🏻👏🏻

Nasze Dziewczyny w składzie: Milena Ryba 2c, Dominika Jankowska 2c i Elwira Żuchowska 2e w walce o medal przegrały z LO w Lubaczowie.

Drużyna chłopaków to: Michał Tokarz 4d, Jakub Myćka 2b i Krystian Jajko 2c. W grupie pokonali ZSZ I Dębica i I LO Przemyśl a przegrali z ZS Nowa Dęba, którzy wygrali cały turniej.

Gratulujemy naszym uczniom bardzo gorąco , turniej stał na wysokim poziomie !!😄👏🏻👏🏻