IX Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Pod Urokiem Chwili”

Zapraszam Was uczniowie I LO do udziału w IX Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Pod Urokiem Chwili” organizowanym przez II LO w Sanoku. Ten konkurs jest doskonałą okazją do pokazania Waszej kreatywności i umiejętności fotograficznych.

Tematem konkursu są chwile, które zapierają dech w piersiach, momenty, które są ulotne i magiczne. Pokażcie swoje zdjęcia, które uchwyciły te niepowtarzalne chwile.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich uczniów. Bez względu na to czy jesteś doświadczonym fotografem, czy dopiero zaczynasz swoja przygodę z fotografią, chcielibyśmy zobaczyć Twój sposób uchwycenia „chwili”. 

Jak wziąć udział? Wyślij swoje 3 zdjęcia w formie  elektronicznej (format 13×18, maksymalna wielkość pliku 2 MB) na adres iwonalakus@interia.eu . Pamiętaj, aby dołączyć swoje imię i nazwisko oraz klasę. Wersje papierową doręcz osobiście szkolnemu opiekunowi konkursu: pani Iwona Mermer lub pani Agata Padamczyk-Paternoga.

Termin nadsyłania prac: Prace można nadsyłać do 20 marca 2024roku. Ogłoszenie wyników szkolnego etapu odbędzie się w dniu 25 marca 2024roku. Zwycięskie prace przesyłamy do kolejnego etapu .

Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

IX Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Pod urokiem chwili”

https://2lo.sanok.biz/wp-content/uploads/2024/01/Regulamin-VIII-Fotograficzny.docx