Szkolny etap konkursu fotograficznego „Pod Urokiem chwili” rozstrzygnięty!

Konkurs fotograficzny „Pod Urokiem Chwili” to wydarzenie, które przyciągnęło entuzjastów fotografii.  Temat konkursu skupiał się na uchwyceniu „uroku chwili” – czyli na zatrzymaniu i przedstawieniu czegoś wyjątkowego, ciekawego, emocjonalnego lub inspirującego poprzez obiektyw aparatu fotograficznego.

Do konkursu zgłoszono 51 fotografii. Jury po burzliwych obradach wybrało najlepsze prace. Gratulacje dla wszystkich uczestników, których zdjęcia zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu konkursu. To zaszczytne wyróżnienie i dowód na Wasze umiejętności oraz kreatywność.

Lista uczestników konkursu fotograficznego “Pod Urokiem Chwili” których zdjęcia zakwalifikowano do kolejnego etapu.

1. Wojciech Putyra kl. 2c “Mam Cię”, “Gwieździsta noc”, “Czas na obiad”
  2. Martyna Łonyszyn kl.2b “Letnia zieleń”, “Słoneczna Iskra”, “Wiosenne przebudzenie”.
  3. Kinel Bartłomiej kl. 1d “Słońce w bańce”, “Bajeczne jezioro”,”Złotezniwa”.
  4. Robert Schabowki kl.1b “Chwilo trwaj”, “Uwikłany”, “Autosan”.
  5. Wiktoria Sabramowicz kl. 2b “Takie chwile jak te”, “Apartament”, “Zachód”.
  6. Mazur Weronika kl. 1d “”Odbicie Słońca”, “Szron”, “Górskie okno”.
  7. Izabela Marczak kl. 2a “Zamglone wspomnienia”, “Symetria natury”.
  8. Bartosz Schabowski kl.1b “Zielone cudo”.
  9. Karolina Rąpała kl. 1d “Lustrzane odbicie”.
  10. Jakub Mielnik  kl. 3a  “Kąpiel słoneczna w barwach zachodu”.

Trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy w etapie międzyszkolnym! Niech Wasza pasja do fotografii rozwija się i inspiruje innych.

Przypominamy że nagroda specjalna będzie przyznana przez internautów, którzy będą głosować na Facebooku. Na profilu Biblioteki szkolnej II Liceum Ogólnokształcącego opublikowane są zdjęcia, na które można oddawać głosy poprzez lajkowanie. Nagrodzone może być jedno zdjęcie jednego autora, które zdobędzie najwięcej głosów. Zdjęcia będą prezentowane w terminie od 3 kwietnia do 17 kwietnia 2024r. do godziny 12.00.

Zachęcamy do głosowania!